Uczniowie z Ujazdu Górnego na „Granitowym Szlaku Kultury i Tradycji”
Z ogromną radością przyjęliśmy wczoraj w naszych progach uczniów ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Ujeździe Górnym!
Z ogromną radością przyjęliśmy wczoraj w naszych progach uczniów ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Ujeździe Górnym! 🌟
Młodzi uczestnicy, pełni energii i ciekawości świata, wzięli udział w zajęciach prowadzonych w ramach projektu „Na Granitowym Szlaku Kultury i Tradycji”.
Podczas warsztatów odkrywali, że kamień to nie tylko materiał obecny w życiu ludzi od pokoleń, lecz także niezwykłe źródło wiedzy, inspiracji oraz twórczego działania. 💛🪨
Zaangażowanie uczniów pokazało, jak potężne efekty daje połączenie ciekawości, praktyki i pasji- otwierając drogę do lepszego zrozumienia lokalnej tradycji oraz dostrzegania jej w zupełnie innym świetle.
Ostatnie wpisy
Warsztaty ceramiczne w Dobromierzu – ulepisz własny…
Czytaj więcej
Rowerem przez historię – najciekawsze trasy w okolicy
Czytaj więcej
Otwarty spacer z przewodnikiem po Dobromierzu już w niedzielę!
Czytaj więcej
20 listopada 2025
[PODCAST] Prezes Lokalnej Grupy Działania „Szlakiem Granitu” był gościem audycji Na Każdy Temat.
Poprzednie
27 listopada 2025
Z ogromną radością przyjęliśmy wczoraj, w naszych progach uczniów ze Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Żarowie!
Następne