Zapraszamy na spacer po Granitowym Szlaku! 
Po dłuższej przerwie, mamy przyjemność zaprosić Was na kolejny spacer w ramach projektu "Na spacer po Granitowym Szlaku II"! Tym razem kierujemy się do Strzegomia Gmina Strzegom, granitowego serca Polski!
Po dłuższej przerwie, mamy przyjemność zaprosić Was na kolejny spacer w ramach projektu „Na spacer po Granitowym Szlaku II”! Tym razem kierujemy się do Strzegomia Gmina Strzegom, granitowego serca Polski!
📅 Kiedy? 21 września o godz. 11:00
📍 Gdzie? Spotykamy się spod kaplicy św. Antoniego w Strzegomiu.
Spacer jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy! 📝
🌍 Partnerem wydarzenia jest Decathlon Wrocław
💰 Projekt „Na spacer po Granitowym Szlaku” dofinansowano z budżetu Samorządu Województwa Dolnośląskiego.
________________________________________
Czekamy na Was w Strzegomiu – bądźcie z nami!
Ostatnie wpisy
Warsztaty ceramiczne w Dobromierzu – ulepisz własny…
Czytaj więcej
Rowerem przez historię – najciekawsze trasy w okolicy
Czytaj więcej
Otwarty spacer z przewodnikiem po Dobromierzu już w niedzielę!
Czytaj więcej
11 września 2025
Razem dla nowoczesnej edukacji – relacja z konferencji
Poprzednie
15 września 2025
5 pomysłów na jednodniową wycieczkę po Granitowym Szlaku
Następne